Baumit Fix beton rychleschnoucí 25 kg

Kód: 012002
172 Kč / ks 142,10 Kč bez DPH
Skladem

Baumit představuje rychletuhnoucí betonovou směs Baumit FixBeton určenou speciálně pro rychlé ukotvení plotových sloupků. Plotový sloupek zafixujete během pár minut a to velmi jednoduše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baumit představuje rychletuhnoucí betonovou směs Baumit FixBeton určenou speciálně pro rychlé ukotvení plotových sloupků. Plotový sloupek zafixujete během pár minut a to velmi jednoduše.

Baumit Fixbeton vsází na rychlé a velmi jednoduché použití. Nasypat, zalít, nemíchat - jak jednoduché.


Technické vlastnosti

  • Pevnostní třída betonu C 16/20 dle EN 206-1
  • Vydatnost na jeden pytel cca 13 litrů betonu
  • Zrnitost 4 mm
  • Počáteční tuhnutí již po 3 minutách
  • Lehké zatížení možné již po 30 minutách
  • Po 24 hodinách zcela zatížitelné
  • Zpracovatelnost betonu přibližně 10 minut

Návod na použití

Vytvořte jámu pro sloupek, která bude minimálně o 20 až 30 centimetrů širší než samotný plotový sloupek. Pokud se chystáte betonování bez bednění, je potřeba před samotným betonováním vykopanou jámu navlhčit. Pozor si dejte na kaluže vody, před betonováním musí být jáma suchá! Beton můžeme aplikovat dvěma způsoby.

 

Aplikace bez míchání

Určeno pro chaty, hůře dostupná místa. Není totiž potřeba žádné elektřiny, míchadla ani nádoby na míchání. Jediné, co musíte udělat je nasypat do připravené jámy suchou směs a zalijete vodou. Betonová směs začne tuhnout již po 3 minutách a po 24 hodinách je plně vytvrzena.

 

Aplikace s mícháním

Betonová směs mícháním tuhne již po 10 minutách a tak je potřeba rychle pracovat. Suchý beton zamíchejte v nádobě s vodou a nasypte do připraveného bednění. Tuhnutí začíná již po 10 minutách a po 24 hodinách je plně vytvrzen

 

Před použitím doporučuje stáhnout si technický list od výrobce, který naleznete hned vedle popisu produktu. Stejně tak naleznete video s postupným návodem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploty a pletiva
Hmotnost: 25 kg

Návod na montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: