Pracovní pozice - Montážní pracovník

  • Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc (Plat je udaný v čistém)
  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Nástup možný ihned

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého parťáka do našeho mladého montážního týmu pro realizaci oplocení. Nebojíš se zodpovědnosti a umíš si udělat pořádek? Manuální práce pro Tebe není problém? Pak hledáme právě Tebe. Pošli životopis na email nebo volej pro informace na tel.: 774 289 729.

Pracovní náplň:
- montáž plotů a jemu přidružené práce
- práce s dodacími listy
- řízení služebního vozidla

Požadujeme

- zkušenosti se stavebnictvím jsou podmínkou
- vlastníš řidičský průkaz sk. B - podmínka (skupina C a jiné výhodou)
- fyzická práce ve venkovním prostředí pro Tebe není problém
- pravidelná docházka je pro Tebe samozřejmostí
- umíš si organizovat svou práci
- rád děláš nové věci a chceš se něco naučit
- jsi správný člověk do týmu

Nabídka

- práce v mladém kolektivu
- kariéra v dynamicky rostoucí společnosti
- reálná možnost profesního růstu
- pravidelní firemní akce