Pracovní pozice - Obchodní zástupce - rozpočtář

  • Plat: 30000 - 37000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Nástup možný ihned

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého parťáka do našeho mladého týmu na prodejnu s oplocením v Plzni. Nebojíš se zodpovědnosti a umíš si udělat pořádek? Komunikace se zákazníky pro Tebe není problém? Pak hledáme právě Tebe.

Pracovní náplň:
- kalkulace cenových nabídek
- komunikace se zákazníky a zaměřování potvrzených nabídek u zákazníka
- administrativa, fakturace, práce na PC (účetní systém, Word, Excel, Outlook)

Tvou náplní bude zpracování poptávek na montáž oplocení, jeho kalkulace, komunikace se zákazníkem. Jednoduše projdeš celým procesem od poptávky až po potvrzení montáže.

Požadujeme

- máš absolvovanou střední školu?
- vlastníš řidičák sk. B?
- nebojíš se komunikace s lidmi a máš chuť získat nové obchodní zkušenosti?
- zkušenosti z obchodu nejsou nutné, pokud se rád/a učíš novým věcem, ale jsou velkou výhodou
- poradíš si s výpočtem montážních prací a organizace celého procesu od prvotního kontaktu se zákazníkem až po finální zpracování?
- pravidelná docházka je pro Tebe samozřejmostí
- umíš si organizovat svou práci
- jsi správný člověk do týmu

Nabídka

- práce v mladém kolektivu
- finanční ohodnocení nad rámec základního platu v podobě provize z realizovaných montáží
- reálná možnost profesního růstu
- pravidelní firemní akce

Kontakt:

Vladimír Pokorný
Tel.: +420 777 289 033
Email: obchod@stavby-plotu.cz