Pracovní pozice - Stavbyvedoucí montáží

  • Plat: 30000 - 37000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Nástup možný ihned

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého parťáka do našeho týmu na prodejnu s oplocením v Plzni. Nebojíš se zodpovědnosti a umíš si udělat pořádek? Dokážeš pracovat s lidmi v týmu a organizovat práci? Komunikace se zákazníky pro Tebe není problém? Pak hledáme právě Tebe.

Pracovní náplň:
- řízení týmu montážníků
- organizace času, práce a minimalizování ztrát
- výpočet mzdy pro montážní partu dle měsíčních výsledků
- zodpovědnost za svěřený vůz a jeho vybavení
- lehká administrativa v kanceláři (kontrola objednávek, dodacích listů...)
- plánování montáží společně s dalším kolegou
- kontrola prací na stavbě
- konečné předání zákazníkovi

Požadujeme

- máš absolvovanou střední školu?
- vlastníš řidičák sk. B?
- máš zkušenosti ze stavebnictví, vedl jsi již skupinu lidí?
- nebojíš se komunikace s lidmi a máš chuť získat nové zkušenosti?
- poradíš si s organizací celého procesu od přípravy zakázky přes její realizaci až po finální předání zákazníkovi?
- pravidelná docházka je pro Tebe samozřejmostí
- umíš si organizovat svou práci
- jsi správný člověk do týmu

Nabídka

- práce v mladém kolektivu
- nadstandardní finanční ohodnocení
- reálná možnost profesního růstu
- pravidelní firemní akce

Kontakt:

 Vladimír Pokorný
Tel.: +420 777 289 033
Email: obchod@stavby-plotu.cz