Záruka, odpovědnost za vady

Záruka, odpovědnost za vady

Záruka se nevztahuje na:

  • vady vzniklé v důsledku abnormálního, chybného nebo nepřiměřeného použití, neodborné manipulace se zbožím a na vady způsobené kupujícím nebo třetí osobou
  • odlišnost v odstínu povrchové barevnosti dodaného zboží
  • odlišnost způsobené vápenným výkvětem
  • drobné nerovnosti materiálu, které jsou typickými průvodními znaky ruční práce. Případné nedoléhající body je možné při montáži zamáznout cementovým lepidlem, případně obrousit brusným kotoučem.

 

Beton, ze kterého je zboží vyrobeno, sestává z čistých přírodních materiálů.

V důsledku tohoto, zákonitě dochází ke kolísání jeho vlastního přirozeného složení. Ve vazbě na další faktory působící během výroby a skladování zboží, zejména povětrnostní podmínky, může dojít ke kolísání barevných odstínů a také ke vzniku tzv. výkvětu, tj. vystoupení volného vápna, obsaženého v cementu, na povrch zboží. Zabránit vzniku drobných barevných odlišností a vápenných výkvětů v souhrnu působení všech negativních vlivů je i za použití nejpokrokovějších chemických přísad technologicky nemožné. Barevné rozdíly a výkvěty mohou být různé intenzity, v žádném případě však nemají vliv na kvalitu a užitné vlastnosti zboží.

Případné barevné rozdíly a vápenné výkvěty nelze proto uznat jako vadu zboží. Působením povětrnostních vlivů a běžným mechanickým namáháním zpravidla dojde k vyrovnání barevných rozdílů a zmizení výkvětu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení